Telefon
WhatsApp
EPOKSİ KAPLAMANIN AŞAMALARI NEDİR ? DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN UNSURLAR !
EPOKSİ KAPLAMANIN AŞAMALARI NEDİR ? DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN UNSURLAR !

Epoksi kaplamanın aşamaları nelerdir ? Epoksi kaplama hangi aşamalardan oluşur? Gibi kafanızda sorular varsa , sorularınızı çözmeye hazır olun .

 

Epoksi kaplamadan önce uygulanacak alana epoksinin hani türünün uygun olduğu belirlenir .

Epoksi kaplamadan önce zemini hazırlamak kesinlikle profesyonel bir ekip gerektirir !!

Zemin ilk olarak süpürülmelidir , süpürme işleminin ardından istenilen kıvama gelene kadar silim makinesiyle silinmelidir, daha sonra zemine gereken miktarda astar atılmalıdır , Astar atıldıktan sonra zemine kum atılmalıdır kumlama işleminin ardından , zemine malayla arakat uygulaması yapılmaktadır sonra arakatı silip , sildikten sonra üstüne bir astar daha uygulanır bunun ardından zemin son kat dökülmeye hazır hale gelir ve son kat malayla dökülür uygulamanın çeşidine göre kirpi ruloyla ya da saten ruloyla zeminin üzeri taranır.

 

Epoksi ihtiyacınızı kesinlikle doğru ve profesyonel bir şekilde yapan firmalarla gidermeniz gerekir ,  aksi takdirde yanlış ve eksik yapılan uygulamalar dayanıksız olur ve ömrü çok kısadır.

 

 

www.colormaxyapi.com olarak sizlere epoksiyi en doğru ve uygun standartlarda uzman ekiplerimizle doğru hizmeti vermeye hazırız. Bizimle iletişime geçip kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.